20 Ocak 2022

Alp Web Technologies

Technology, health, education, scientific articles

Skype ve Facebook'tan müthiş ortaklık

Geçtiğimiz aylarda başlayan Skype avı yüzünden Facebook, Google ve Microsoft’un arası iyice açılmıştı. Bu savaşın sonunda galip çıkan Microsoft eski rakibine ilginç bir teklifte bulundu.

Skype‘ın kötü durumda olmasıyla birlikte teknoloji ve iletişim dünyasının devleri arasında büyük bir savaş başladı. Microsoft, Facebook ve Google arasındaki bu çekişme geçtiğimiz ay sonlandı.

Microsoft’un satın aldığı Skype şimdi yeni özelliklerle yayın hayatına devam ediyor. Windows’a daha bağımlı hale gelen program ayrıca Facebook ve Microsoft arasındaki buzları da eritecek.

Facebook Skype İle Ortak Oldu

Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net’in haberine göre Skype 5.5 Beta‘da yürürlüğe giren özelliklere göre artık kullanıcılar Facebook hesaplarını sadece Skype üzerinden yönetebilecek.

Ünlü VoIP programının yeni sürümünde artık kullanıcılar arkadaşlarının mesajlarını beğenebilecek ya da profillerini düzenleyebilecek.

Facebook’un yeni özelliklerini de kullanmaya başlayan program sayesinde kullanıcılar ünlü sosyal ağ üzerindeki arkadaşlarına SMS de yollayabilecek.

(ShiftDelete.Net)

Facebook’u Skype üzerinden takip etmeyi düşünüyor musunuz?

Mp3 indir - Business world - Evden Eve nakliyat - health issues - health articles