12 Ağustos 2022

Alp Web Technologies

Technology, health, education, scientific articles

KÖRFEZ GAZETESİ

Gazete satın almak, okumak eskilerde çok yaygın kullandığımız iletişim araçlarımızdan biri olsa da, artık yaşanan olay ve haberleri anından internetten takip edebiliyoruz. Fakat gazeteyi elimize alıp, sayfalarını evirip, çevirmek, sayfaları uzun uzun incelemek de ayrı bir keyif vermektedir. O tadı, o keyfi, o sıcaklığı maalesef diğer iletişim araçlarında hissedemiyoruz.

Bu nedenle okuyucularına keyifli dakikalar yaşatmak amacı ile Körfez Belediyesi bir gazete çıkarmaktadır. Körfez Gazetesi adı altında okuyuculara sunulan gazete de spordan, politikadan, sağlıktan, ekonomiden, reklam sektörüne kadar her türlü haber en güncel hali ile sunulmuştur.

Ayrıca gazetemizde belediyenin yapmış olduğu ve yapacağı hizmetler konusunda geniş ve kapsamlı bilgiler yer almaktadır. Belediye’nin kalkınma planları, amaçları, hedefleri konusunda açıklayıcı bilgiler iyi yazar kalitesiyle okuyucuların dikkatine sunulmuştur. Yapılan hizmetler bu yol ile vatandaşlara bildirilmektedir. Ayrıca bu hizmetler karşılığında vatandaşlardan gelen istek, dilek, şikâyet gibi önerilere daha kısa sürede geri dönüş yapılmaktadır.

Gazetemiz yazarları okuyuculara hitaben, anlaşılır yalın bir ifade, sade bir dil ile anlatılmak istenen haberleri kaleme alırlar. Uzman yazar kadromuz ile günlük Körfez Haberleri siz okuyucularımıza en iyi, en hızlı bir şekilde ulaştırmaya sizin desteğiniz ile devam edecektir.

Business World - Health issues - Health articles